اخباربرگزاری اولین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در حوزه سلامت
اولین نشست برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در حوزه سلامت توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با حضور نمایندگان شرکت‌های فعال در حوزه سلامت دیجیتال، اساتید و دانشجویان حوزه سلامت و همچنین نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.
 ١٠:٥٢ - 1396/09/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری سومین نشست تخصصی برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در حوزه خودرو
سومین نشست تخصصی برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در صنعت خودرو با موضوع "آینده صنعت خودرو، خودروهای برقی" در روز سه شنبه 23 آبان در محل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، با حضور طیف وسیعی از افراد و نهادهای ذی‌نفعع در حوزه خودرو برگزار شد.
 ١٣:٣٣ - 1396/08/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان اولین نشست تخصصی برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در حوزه سلامت دیجیتال
نخستین نشست تخصصی برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در حوزه سلامت دیجیتال در روز سه‌شنبه، 30 آبان ماه در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.
 ١٦:٠٣ - 1396/08/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دومین نشست تخصصی برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در حوزه خودرو
دومین نشست تخصصی برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در حوزه خودرو با موضوع "آینده صنعت خودرو، اینترنت اشیاء و اتصال‌پذیری" در روز سه شنبه مورخ 25 مهرماه در مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور با حضور نمایندگانی از سازمان‌های ذینفع صنعت خودرو برگزار شد.
 ١٦:٢٣ - 1396/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری گامی در راستای خلق جامعه دانشی
نخستین نشست شورای راهبردی برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در حوزه خودرو روز یکشنبه مورخ 12 شهریور ماه 1396 و با حضور معاونین وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات و فعالین حوزه حمل‌ونقل کشور، توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
 ١١:٤١ - 1396/06/14 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>