اخبارنشست "معرفی برنامه ملی آینده‌نگاری" برگزار شد.
نشست "معرفی برنامه ملی آینده‌نگاری" در تاریخ هشتم دی ماه ۱۳۹۵ با حضور جمعی از دانشجویان دکتری آینده‌پژوهی، فعالان این حوزه و مجریان برنامه ملی آینده‌نگاری در مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار شد.
 ١٤:٣١ - 1395/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اولین جلسه کمیته مدیریت طرح برنامه ملی آینده‌نگاری در حوزه انرژی
اولین جلسه کمیته مدیریت طرح برنامه ملی آینده‌نگاری در حوزه انرژی با حضور نمایندگان مختلف دستگاه‎های مرتبط با این حوزه در روز شنبه مورخ 13/9/95 در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید. در این جلسه در خصوص بررسی و تدوین اقدامات کوتاه‌مدت و میان‌مدت و مشارکت دستگاه‌ها در انجام برنامه ملی آینده‌نگاری در حوزه انرژی بحث و گفتگو صورت پذیرفت.
 ١١:٢٠ - 1395/09/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی الزامات اجرای برنامه ملی آینده‌نگاری با حضور خبرگان آینده‌نگاری کشور
نشست مشورتی تخصصی اجرای برنامه ملی آینده‌نگاری با حضور جناب آقای دکتر مهدی الیاسی معاون محترم سیاست‌گذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از صاحب‌نظران آینده‌نگاری کشور، در روز سه‌شنبه مورخ 26 آبان 1394 برگزار شد.
 ٠٩:٥٢ - 1394/08/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست بررسی شیوه‌نامه اجرای برنامه ملی آینده‌نگاری و راهبردهای اجرای آن برگزار شد
با حضور سازمان‌های مجری برنامه ملی آینده‌نگاری، شامل پژوهشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و اندیشگاه‌ها نشست هم‌اندیشی به میزبانی معاونت سیاستگذاری و ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ 25 مهر 1394برگزار شد.
 ١٠:٢٠ - 1394/07/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان تشخیص صلاحیت سازمان‌های مجری جهت اجرای طرح‌های ملی آینده‌نگاری
از تمامی پژوهشکده‌ها/ مراکز تحقیقاتی/ کانون‌های تفکر/ اندیشگاه‌ها و شرکت‌های خصوصی فعال و دارای سابقه در حوزه آینده‌نگاری که مایل به انجام طرح‌های ملی آینده‌نگاری می‌باشند، دعوت به عمل می‌آيد جهت تشخیص صلاحیت، ضمن مراجعه به پایگاه اینترنتی دبیرخانه برنامه ملی آینده‌نگاری به آدرس iranforesight.ir، طبق دستورالعمل مربوطه اقدام نمایند.
 ١٥:٣١ - 1394/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>