اخباربرگزاری دومین جلسه کمیته مدیریت طرح برنامه ملی آینده‌نگاری در حوزه سلامت
جلسه کمیته مدیریت طرح آینده‌نگاری سلامت با موضوع «تعیین تم اصلی (مضمون) طرح آینده‌­نگاری سلامت» روز دوشنبه مورخ ۲۰/۱۰/۱۳۹۵ در سالن جلسات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
 ١٥:٤٠ - 1395/10/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دومین جلسه کمیته مدیریت طرح برنامه ملی‌ آینده نگاری در حوزه انرژی
دومین جلسه برنامه ملی آینده‌نگاری در حوزه انرژی با حضور نمایندگان مختلف دستگاه‎های مرتبط با این حوزه در روز شنبه مورخ 95/10/11 در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید. در این جلسه گزارشی در خصوص فعالیت‌های انجام شده توسط دبیرخانه و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای فعالیت‌های آینده ارائه گردید و اعضا کمیته مدیریت طرح نظرات خود را در خصوص مهمترین مسائل پیش‎رو در این حوزه بیان داشتند.
 ١١:٥٨ - 1395/10/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست "معرفی برنامه ملی آینده‌نگاری" برگزار شد.
نشست "معرفی برنامه ملی آینده‌نگاری" در تاریخ هشتم دی ماه ۱۳۹۵ با حضور جمعی از دانشجویان دکتری آینده‌پژوهی، فعالان این حوزه و مجریان برنامه ملی آینده‌نگاری در مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار شد.
 ١٤:٣١ - 1395/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اولین جلسه کمیته مدیریت طرح برنامه ملی آینده‌نگاری در حوزه انرژی
اولین جلسه کمیته مدیریت طرح برنامه ملی آینده‌نگاری در حوزه انرژی با حضور نمایندگان مختلف دستگاه‎های مرتبط با این حوزه در روز شنبه مورخ 13/9/95 در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید. در این جلسه در خصوص بررسی و تدوین اقدامات کوتاه‌مدت و میان‌مدت و مشارکت دستگاه‌ها در انجام برنامه ملی آینده‌نگاری در حوزه انرژی بحث و گفتگو صورت پذیرفت.
 ١١:٢٠ - 1395/09/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی الزامات اجرای برنامه ملی آینده‌نگاری با حضور خبرگان آینده‌نگاری کشور
نشست مشورتی تخصصی اجرای برنامه ملی آینده‌نگاری با حضور جناب آقای دکتر مهدی الیاسی معاون محترم سیاست‌گذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از صاحب‌نظران آینده‌نگاری کشور، در روز سه‌شنبه مورخ 26 آبان 1394 برگزار شد.
 ٠٩:٥٢ - 1394/08/30 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>