اخبارنشست بررسی شیوه‌نامه اجرای برنامه ملی آینده‌نگاری و راهبردهای اجرای آن برگزار شد
با حضور سازمان‌های مجری برنامه ملی آینده‌نگاری، شامل پژوهشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و اندیشگاه‌ها نشست هم‌اندیشی به میزبانی معاونت سیاستگذاری و ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ 25 مهر 1394برگزار شد.
 ١٠:٢٠ - 1394/07/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان تشخیص صلاحیت سازمان‌های مجری جهت اجرای طرح‌های ملی آینده‌نگاری
از تمامی پژوهشکده‌ها/ مراکز تحقیقاتی/ کانون‌های تفکر/ اندیشگاه‌ها و شرکت‌های خصوصی فعال و دارای سابقه در حوزه آینده‌نگاری که مایل به انجام طرح‌های ملی آینده‌نگاری می‌باشند، دعوت به عمل می‌آيد جهت تشخیص صلاحیت، ضمن مراجعه به پایگاه اینترنتی دبیرخانه برنامه ملی آینده‌نگاری به آدرس iranforesight.ir، طبق دستورالعمل مربوطه اقدام نمایند.
 ١٥:٣١ - 1394/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
پنجمین جلسه کمیته علمی دبیرخانه برنامه ملی آینده‌نگاری برگزار شد.
پنجمین جلسه کمیته علمی دبیرخانه برنامه ملی آینده‌نگاری در روز یکشنبه مورخ 19 مهرماه در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
 ١١:٢٩ - 1394/07/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
تصویب آئین‌نامه طراحی و تدوین برنامه ملی آینده‌نگاری علم و فناوری در شورای عالی عتف
دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، هجدهمین جلسه شورای عالی عتف را به ریاست دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، و با حضور اعضای شورا در تاریخ 2 شهریور 1394 برگزار نمود. از مصوبات مهم این جلسه تصویب آئین‌نامه طراحی و تدوین برنامه ملی آینده نگاری علم و فناوری پیشنهاد شده توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بود.
 ١٠:٢٩ - 1394/07/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اولین نشست اجرایی‌سازی برنامه ملی آینده‌نگاری
نخستین نشست تخصصی اجرایی‌سازی برنامه ملی آینده‌نگاری ایران با حضور ۳۰ نفر از خبرگان آینده‌نگاری و با محوریت روند پیشرفت برنامه آینده‌نگاری، رابطه آینده‌نگاری و سیاست‌گذاری علم و فناوری و روش‌شناسی و فرایند اجرایی آن در حوزه علم و فناوری در تاریخ 10 تیرماه 1394 برگزار شد.
 ١٥:٥٠ - 1394/07/13 - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>